PCO (ARC) – elektronická ostraha objektů

OP Security provozuje pult centralizované ochrany PCO (ARC). Objekty vybavené elektronickou zabezpečovací signalizací EZS (PZTS) mohou komunikovat s PCO pomocí telefonní linky, GSM, GPRS nebo internetu na území ČR. Operátor PCO vyhodnocuje signály z objetu a reaguje na ně dle předem stanoveného postupu. V případě přijetí poplachového signálu je ihned vyslána nejbližší výjezdová skupina, případně kontaktována policie ČR a složky IZS.

Naše PCO umožňuje v případě poplachu také kontrolu objektu kamerovým systémem instalovaným ve střeženém objektu. Toto je velice účinné při kontrole napadeného objektu a monitorování zásahu výjezdové skupiny.

image

Popis služby

  • Možnost připojení téměř všech zabezpečovacích systémů různých výrobců (Paradox, Jablotron, DSC, Inner Range – Concept, Galaxy, Orbit, Satel).
  • Způsob vyhodnocování signálu lze nastavit individuálně, dle druhu signálu, přání zákazníka a s ohledem na bezpečnostní rizika.
  • Monitorování objektů pomocí kamerových systémů.
  • Správa a monitoring vozidel, personálu a zásilek pomocí GPS lokalizace včetně elektronické knihy jízd.
  • Monitoring obchůzkových systémů.
  • Nepřetržité střežení objektů 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
  • V případě připojení Vašeho zabezpečovacího systému na naše PCO (ARC) můžete získat výhodnější podmínky u Vaší pojišťovny.

Výjezdová jednotka

OP Security provádí službu výjezdu k objektům, připojeným k pultu centralizované ochrany (PCO). V případě narušení objektu vyšle operátor monitorovacího centra výjezdovou hlídku, která má za úkol zkontrolovat situaci ve střeženém objektu, ev. zadržet pachatele trestného činu. Dle dohody se zákazníkem je možné provádět pravidelné patroly, náhodné kontroly objektů v předem stanovených intervalech.

Členové výjezdové hlídky mají viditelně označené stejnokroje a jsou vybaveni mírnými donucovacími prostředky nebo střelnou zbraní. Průběh zásahu je zaznamenáván kamerou uvnitř vozidla a kamerou na výstroji. Pohyb hlídky je navíc monitorován on-line pomocí GPS zařízení.

Vozidla výjezdové hlídky jsou viditelně označena a vybavena GPS zařízením, kamerou pro záznam výjezdu, prostředky pro poskytnutí první pomoci a také hasicími přístroji.

imageimageimageimage
ZELENÁ LINKA 800 888 258